piotr dzitkowski

Subkonto nr: 10940302
wiek: 16 lat

O mnie

Piotrek urodził się w wrześniu 2005 roku. Interesuje go pływanie.

Piotr uczy się w szkole specjalnej i jest objęty kształceniem specjalnym. Piotr ma stany lękowe przed zwierzętami, jest nieufny w kontaktach z innymi. Nie pisze i nie czyta. Jak również nie jeździ rowerem ze względu na kłopoty z utrzymaniem równowagi. Piotr cierpi na zaburzenia emocjonalne które obecnie w ostatnim czasie się nasiliły do tego stopnia, że zaczął się kaleczyć. Wcześniej gdy się cieszył klaskał rączkami. Jesteśmy w stałym kontakcie z neurologiem (Piotr bierze leki przeciwlękowe), alergologa (dieta), okulisty (wada wzroku) i psychologa szkolnego. Jest pogodnym chłopcem interesującym się fotografowaniem, pływaniem (uczęszcza na basem jest zawodnikiem sekcji Olimpiad Specjalnych) i żeglowanie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: piotr dzitkowski - Subkonto nr 10940302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
piotr dzitkowski