Pomóż Dominikowi!

31.03.2020

Dominiś - podopieczny Fundacji Miej Serce niedługo skończy 3 latka. Niestety jego problemy zdrowotne nadal trwają i potrzebuje on pomocy.

Dominik przyszedł na świat podczas bardzo ciężkiego porodu. Mimo, że ciąża przebiegała prawidłowo, to wydarzenie zostawiło ślad w jego maleńkim ciele. Chłopiec nie siedzi, nie obraca się, nie podnosi główki, nie skupia wzroku. Ponadto przez wzmożone napięcie patrzy głównie w górę.

Podopieczny Fundacji Miej Serce wymaga wielu godzin rehabilitacji oraz ciągłej opieki lekarzy. Dominik przez pierwszą dobę swojego życia nie potrafił samodzielnie oddychać. Zdiagnozowano u niego mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę, wzmożone napięcie mięśniowe oraz wiotkość krtani.

Nasz podopieczny niestety nie rozwija się prawidłowo i nie dorównuje swoim rówieśnikom. Każdy dzień jest dla Dominika i jego bliskich walką o zdrowie i samodzielność.

Niezbędna opieka, jakiej wymaga Dominik jest bardzo kosztowna. Niestety bez niej, chłopiec nie będzie miał szansy na to, aby się rozwijać.

Jeśli chcesz wesprzeć podopiecznego Fundacji Miej Serce - Dominisia, kliknij tutaj.