Pozdrowienia od Marcela !

Marcel to nastolatek, który cierpi na padaczkę lekooporną i limbiczne zapalenie mózgu. Choroba ujawniła się, kiedy miał 8 lat, wcześniej Marcel był zdrowym, silnym, dobrze rozwijającym się chłopcem. Na dzień dzisiejszy Marcel ma nauczanie indywidualne w 2 klasie gimnazjum. Nie ma dobrego kontaktu z rówieśnikami, ponieważ choroba bardzo mu to utrudnia. Marcel ma inne zainteresowania niż jego koledzy, kieruje się bardziej w stronę klocków LEGO niż gier komputerowych, co za tym idzie – czuje się wyeliminowany.

Choroba Marcela przewróciła życie całej rodziny do góry nogami. Ze zdrowego chłopca, Marcel stał się dzieckiem potrzebującym opieki 24 godziny na dobę.

Marcel przez długi czas miał często zmieniane leki, ponieważ wiele z nich po prostu na niego nie działo; napady tylko się nasilały a organizm bardzo osłabiał. Ponadto Marcel ma ogromne problemy z pamięcią, zaniki doprowadzają do tego, że Marcel w drodze do pokoju zapomina po co tam szedł.

Rodzice Marcela znaleźli jednak “złoty środek”, którym są oleje CBD. Oleje CBD zmniejszyły ataki padaczki z 15 dziennie do 3 !
Ponadto, sprawiły, że są one o wiele krótsze !
Niestety, ten rodzaj olejków jest bardzo drogi, a co za tym idzie – rodzice nie mogą pozwolić sobie na zakup takiej ilości, której potrzebuje ich syn.
Dlatego właśnie, Marcel zwraca się do wszystkich, którzy mają możliwość pomocy, żeby wsparli go i umożliwili zakup olejków, które mogą pomóc mu wygrać z chorobą !

Opublikowano: 08-03-17