Poznajcie Kubusia.

18.10.2019

Jakub ma 8 lat. Jest dzielnym chłopcem, który choruje na padaczkę. Zdiagnozowano u niego również Zespół Aspergera, zaburzenia hiperkinetyczne z deficytami uwagi, zeza, oczopląs, astygmatyzm oraz podejrzenie astmy.

Kubuś mając niespełna 3 miesiące przeszedł operację, po której 4 miesiące przebywał w szpitalu. Przeszedł tam sepsę oraz inne groźne choroby. Mimo przeciwności losu, podopieczny Fundacji Miej Serce poradził sobie i nadal dzielnie walczy o zdrowie!

Kuba jest pod opieką poradni psychiatrycznej, neurologicznej, genetycznej, okulistycznej, gastroenterologicznej, endokrynologicznej, alergologicznej i dermatologicznej. Ponadto uczęszcza na rehabilitacje, basen, zajęcia SI, zajęcia z neurologopedią i logopedą, zajęcia z pedagogiem i psychologiem.

Niestety koszty leczenia i terapii Jakuba są bardzo duże. Bez nich jednak, Nasz podopieczny nie będzie mógł dążyć do sprawności.

Kuba chętnie uczestniczy w rehabilitacjach i widać poprawę w jego rozwoju. Nie pozwólmy by wszystko co udało się już osiągnąć, poszło na marne.

Aby dowiedzieć się jak możesz pomóc Kubie i innym podopiecznym Fundacji Miej Serce, kliknij TUTAJ.