Poznajcie Rozalię i Łucję.

31.07.2019

Rozalia i Łucja to dwie dzielne i wspierające siebie nawzajem siostry, które niestety chorują na rzadką chorobę genetyczną - wrodzoną łamliwość kości. Choroba jest nieuleczalna, lecz stałe i wieloetapowe rehabilitacje mogą sprawić, że jej skutki będą łagodniejsze.

Podopieczne Fundacji Miej Serce to uśmiechnięte, wesołe i otwarte dziewczynki, których marzeniem jest to, aby móc bawić się i rozwijać jak wszystkie inne dzieci. Dzięki podaży odpowiedniego leku, rehabilitacjom oraz zakupieniu sprzętu, ich marzenie może się spełnić, ponieważ wszystkie te czynniki wpływają na to, że dziewczynki nie są narażone na tak liczne złamania oraz ból, który temu towarzyszy. 

Łucja i Rozalia są pod opieką wielu poradni specjalistycznych, a największą szansą na poprawę stanu zdrowia daje wyjazd na turnus rehabilitacyjny, bo to właśnie tam otrzymają najlepszą opiekę wielu specjalistów. Niestety koszt takiego turnusu jest bardzo duży, a obie dziewczynki bardzo go potrzebują.

Prosimy o wsparcie dla dzielnych Rozalii i Łucji. Wspólnie sprawmy by ich dzieciństwo nie było tak bolesne. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.