Poznajcie Sebastiana!

05.05.2020

Sebastian w tym roku skończy 13 lat. Chłopiec bardzo chciałby móc cieszyć się dzieciństwem jak jego rówieśnicy. Niestety, podopieczny Fundacji Miej Serce choruje na padaczkę - encefalopatię, która utrudnia mu codzienne funkcjonowanie.

Kiedy Sebastian miał 5 lat, przeszedł zapalenie mózgu. W następstwie zdiagnozowano u niego padaczkę, która całkowicie zmieniła jego życie. Chłopiec miał po kilka napadów dziennie wraz z utratą świadomości. Wielokrotnie zmieniano leczenie Sebastiana, co z czasem poprawiło jego stan, niestety nie na stałe. Na szczęście w końcu udało się zwalczyć napady, lecz Sebastian musi stale przyjmować leki i być pod opieką neurologa.

Niestety podopieczny Fundacji Miej Serce, mimo opieki lekarskiej i przyjmowania leków, cierpi na ostre bóle głowy, a ponadto pojawiły się problemy z koncentracją i przyswajaniem wiedzy. To wszystko sprawia, że ciężko jest mu uczyć i uczęszczać do szkoły.

Sebastian to dzielny i uśmiechnięty chłopiec. Uwielbia piłkę nożną oraz wędkarstwo i bardzo chciałby móc prawidłowo funkcjonować. Niestety nie uda się to bez odpowiedniej, dalszej pomocy specjalistów oraz wsparcia, które pomoże zapewnić Sebastianowi niezbędną opiekę.

Jeśli chcesz pomóc Sebastianowi, kliknij tutaj.