Robert pozdrawia darczyńców!

Robert choruje od urodzenia. Jego walka o zdrowie trwa już prawie 8 lat i niestety stała pomoc lekarzy i terapeutów jest nadal potrzebna.

Od dłuższego czasu Robert ma nasilone ataki padaczki, które są związane z nieprawidłową pracą serduszka i tętna. To bardzo niebezpieczne dla małego ciała chłopca, dlatego ważne jest, aby był pod opieką lekarzy.

Aby Robert mógł być bezpieczny, lekarze zalecili zakup monitora oddechu z kamerą oraz ciśnieniomierza. Już teraz udało nam się sfinansować specjalistyczny ciśnieniomierz dla Robercika, dzięki któremu lepiej można kontrolować jego stan.

Robert nadal co 2 miesiące jeździ na wizyty do Centrum Zdrowia Dziecka. Tam poddawany jest kontrolom lekarskim i niezbędnym badaniom. Niestety takie wyjazdy przynoszą kolejne opłaty.

Nasz podopieczny jest uśmiechniętym chłopcem, który od urodzenia choruje na zaburzenia mięśniowe, padaczkę oporną na leczenie, niedowidzenie, torbiele mózgu, alergie pokarmowe, wziewne i Atopowe Zapalenie Skóry. Jego droga po zdrowie jest długa, ale bez odpowiedniego leczenia i terapii, podopieczny Fundacji Miej Serce nie będzie mógł być samodzielny.

Prosimy o wsparcie dla dzielnego Roberta. Jeśli chcesz pomóc, kliknij tutaj.

Opublikowano: 09-06-20