Wakacyjne pozdrowienia od Julki!

03.08.2020

Julcia jest nadal pod stałą opieką specjalistów. Nasza podopieczna ma zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce oraz ciężką wadę wzroku.

Dziewczynka urodziła się jako wcześniak ważąc zaledwie 700 gram! Była małą kruszynką, która ciężko i długo walczyła o swoje życia, a teraz walczy o zdrowie. Ma w sobie wiele siły i stara się iść do przodu, lecz sama nie da rady.

Dla Julii niezbędnym elementem funkcjonowania i rozwoju są zajęcia z specjalistami. Podopieczna Fundacji Miej Serce uczęszcza na zajęcia grupowe, rehabilitacje ruchowe (z powodu wady postawy napięcia mięśniowego i wiotkości dłoni). Ponadto Julia jest opóźniona w rozwoju umysłowym, uczęszcza na hydroterapię, hipoterapię, do logopedy i psychologa.

Każde zajęcia to spory koszt, a Julka potrzebuje ich bardzo dużą ilość. Bez odpowiedniego wsparcia nie będzie mogła korzystać z niezbędnej dla niej opieki.

Prosimy o okazanie wsparcia dzielnej Julii. Dzięki pomocy ludzi dobrych serc, Nasza podopieczna będzie mogła otrzymać najlepszą i niezbędną opiekę.

Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.