Wiktorek pozdrawia z turnusu!

Wiktor ma uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy, który przyczynia się do osłabionego napięcia mięśniowego, a co za tym idzie sprawia, że ten mały chłopiec musi zmagać się z wieloma dysfunkcjami.

Dzięki wsparciu darczyńców Fundacji Miej Serce, możemy finansować dla Wiktora udział w rehabilitacjach oraz wizyty u specjalistów.

Od około pół roku u Wiktora zauważono znaczną poprawę. Chłopiec zaczął się uśmiechać, zauważa ludzi oraz to, co się wokół niego dzieje, co bardzo nas cieszy. Ponadto Wiktorek poznaje już głos swojej mamy i reaguje na niego. Jest o wiele silniejszy i cały czas walczy, aby móc stanąć na nogi, lecz na razie jego ciało mu tego odmawia.

Podopieczny Fundacji Miej Serce bierze udział w dodatkowych terapiach takich jak hipoterapia, zajęcia pedagogiczne, rehabilitacje metodą bobath oraz masaże i ćwiczenia w wodzie. Ogromną poprawę przynoszą również muzykoterapia i terapie wzroku.

To, co udało się już osiągnąć Wiktorkowi jest bardzo dużym krokiem i cieszymy się, że mogliśmy się do tego przyczynić.Najgorsze co teraz może się stać, to przerwanie rozpoczętych terapii.


Aby nadal wspierać Wiktora, kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej.

Opublikowano: 05-07-18