sebastian kłoś

Subkonto nr: 101373002
wiek: 14 lat

O mnie

Nazywam się Sebastian, urodziłem się 28 sierpnia 2007 roku. Choruję na padaczkę - encefalopatia.

Syn w wieku 5 lat trafił do szpitala z rozpoznaniem zapalenia mózgu, gdzie następnie zdiagnozowano u niego padaczkę. Początkowo napadów z drgawkami i utratami świadomości było po kilka dziennie. Kilkakrotnie modyfikowano leczenie z gorszymi i lepszymi skutkami, co spowodowało lekką poprawę zdrowia. Na chwile obecną bez napadów, pod stała kontrolą neurologa i na lekach przeciwpadaczkowych. Obecnie u Sebastiana występują bardzo częste bóle głowy i nasilające się trudności w szkole. Występują kłopoty z koncentracją, zaburzenia pamięci, zaburzenia emocjonalne. Tempo pracy w szkole jest bardzo powolne. Techniki czytania, pisania, liczenia, oraz rozumienia treści słuchowych są na bardzo niskim poziomie. Wszystkie te trudności powodują niską samoocenę u dziecka.

Sebastian interesuje się piłką nożną oraz lubi łowić ryby. Potrzebuje ciągłej opieki osoby dorosłej, wizyt neurologicznych, oraz systematycznych terapii psychologicznych, pedagogicznych, ortopedycznych (koślawość kolan) aby móc dobrze funkcjonować w życiu codziennym.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: sebastian kłoś - Subkonto nr 101373002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
sebastian kłoś