adrian talaga
Subkonto nr: 101601602
wiek: 4 latka

O mnie

Mam autyzm.
Jestem bardzo żywiołowym chłopczykiem, który chciałby zrozumieć otaczający mnie świat.

Adrian urodził się jako wcześniak w 31 tygodniu ciąży z wagą 1700g. Po 6 tygodniach pobytu na oddziale neonatologii został wypisany w stanie dobrym do domu. Po roku wielu badań, ciągłych kontroli u specjalistów, rehabilitacji fizjoterapeuty jak i ogromnej wiary rodziców w postępy Adrianka,specjaliści zgodnie stwierdzili prawidłowość w rozwoju. Kiedy Adrian ukończył 1,5roku dostrzegliśmy, że syn jednak nie rozwija tak jak powinien. Po kolejnych wielu wizytach u specjalistów diagnoza padła na autyzm.Adrian aby zrozumiał nasz świat potrzebuje stałego udziału w kosztownych terapiach a z czasem i w turnusie,jak również wizyt u specjalistów i badań. Za pomoc w rozwoju naszego synka jestemy wdzięczni, zrobimy to co każdy w takiej sytuacji. Zawalczymy o niego!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: adrian talaga - Subkonto nr 101601602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
adrian talaga