marcel puchała

Subkonto nr: 102079802
wiek: 5 lat

O mnie

Dzień dobry ! Jestem Marcelek , urodziłem się w 2016 roku, przyszedłem na świat w 31 tygodniu ciąży z wagą zaledwie 1000 gram i wzrostem 41 cm. Jestem  głębokim hipotrofikiem i wcześniakiem z obciążeniami takimi jak dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem kończyn dolnych i spektrum autyzmu. Oprócz tego mam stwierdzoną encefaleopatię, opóźnienie psycho-ruchowe. Mimo, że mam prawie 6 lat, nie potrafię mówić - tylko gaworze. Jestem dzieckiem chodzącym na palcach. Lekarz zalecił mi ortezę i buty do ortez, oprócz tego od kilku lat jestem pod opieką poradni genetycznej w Łodzi. Aktualnie podejrzewają Zespół Glassa i inne schorzenia typu złamanie chromosomu x. Aby zrobić szczegółowe badania w poradni są potrzebne pieniążki na panele badań, których nie refunduje NFZ.  Nie dawno usłyszałem  , że mam podejrzenie wady  kręgosłupa , lordoza lędźwiowa  pogłębioną , by ją wyleczyć , potrzebna mi będzie fizykoterapia.  Mam orzeczenie o specjalnym kształceniu z poradni psychologiczno- pedagogicznej i uczęszczam na zajęcia wczesnego wspomagania już od ok 5 lat. Jestem pod stałą opieką neurologa . Niepełnosprawność mam stwierdzoną od urodzenia. Jestem drobnym chłopcem, pogodnym i zawsze uśmiechniętym ,  mimo swoich chorób.  
 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: marcel puchała - Subkonto nr 102079802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
marcel puchała