wojciech sówka

Subkonto nr: 102085902
wiek: 16 lat

O mnie

Wojtek jest dzieckiem niepełnosprawnym z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu znacznym od urodzenia Wojtek urodził się w ciąży bliźniaczej przez CC. Ma brata bliźniaka Wojtek jest pod stałą opieką medyczną neurologa wymaga stałej opieki rodzica Wojtek ma porażenie mózgowe dziecięce bierze stałe leki takie jak Depakina i Chydroxyzyna często choruje przeziębienie grypa to też są koszty leczenia dziecka Wojtuś nie załatwia się samodzielnie potrzebne są pampersy a z wiekiem coraz częściej się załatwia i więcej ich wykorzystujemy. Syn nic nie mówi często się złości i wpada w agresję jak jest coś nie po jego myśli wtedy się drapie po buzi i głowie krzykiem wymusza jak coś chce Wojtek uczęszcza do ośrodka szkolno-wychowawczy.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wojciech sówka - Subkonto nr 102085902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wojciech sówka