małgorzata dittmann

Subkonto nr: 102103102
wiek: 15 lat

O mnie

Małgosia urodziła się z wieloma wadami: wodogłowie, dysmorfia tworzoczaszki, niedorozwój żuchwy, małoocze, szczelina naczyniówki i tęczówki obu oczu, bielmo rogówki, niedowład czterokończynowy i wiele innych. Pierwsze lata skupialiśmy się na intensywnej rehabilitacji. Każdego dnia Małgosia dzielnie ćwiczyła i w wieku 3 lat zaczęła chodzić. Z czasem pojawiły się liczne alergie, astma. Obecnie jest pod opieką wielu lekarzy specjalistów. Jest osobą niedowidzącą. W szkole posługuje się dostosowanymi do możliwości materiałami, powiększoną czcionką, korzysta ze specjalistycznego sprzętu, min. powiększalnika. Małgosia doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń, wie, że wszystkiego, tego, co robią jej rówieśnicy zrobić nie będzie mogła. I choć w takich momentach dopada ją smutek, czasami nawet bunt przed niepełnosprawnością, to znajduje pocieszenie w muzyce. 

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: małgorzata dittmann - Subkonto nr 102103102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
małgorzata dittmann