łukasz kołodziej

Subkonto nr: 102115402
wiek: 15 lat

O mnie

Łukasz choruje na mózgowe porażenie dziecięce - hemiplegię czyli porażenie połowiczne. Ma porażoną prawą stronę ciała.  Nie wykorzystuje rączki w czynnościach codziennych i chodzi na palcach prawej nogi (prawa noga jest krótsza i szczuplejsza w porównaniu z lewą). Ma problemy z chodzeniem (traci równowagę) i wymaga stałej pomocy we wszystkich czynnościach samoobsługowych (mycie się, ubieranie, jedzenie itp.). Nie kontroluje moczu i stolca. Mówi kilka podstawowych słów i kocha muzykę. Pomimo swojej niepełnosprawności ma poczucie rytmu i lubi tańczyć. Wygląda to trochę niezdarnie, ale najważniejsze, że jest w tej chwili bardzo zadowolony. Obecnie uczęszcza do szkoły specjalnej w Wałbrzychu. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: łukasz kołodziej - Subkonto nr 102115402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
łukasz kołodziej