aurelia odżga

Subkonto nr: 102127602
wiek: 9 miesięcy

O mnie

Cześć wszystkim !

Mam na imię Aurelia. Przyszłam na świat 20.09.2023 r. w szpitalu w Gryficach. Niestety w pierwszej dobie mojego życia stwierdzono sinicę, spadki saturacji oraz szmer nad sercem. Zaraz po narodzinach lekarze musieli zabrać mnie od mojej mamusi. Zostałam przewieziona do innego szpitala na Oddział Kardiologii Dziecięcej, gdzie po szczegółowych badaniach okazało się, że mam wrodzoną wadę serduszka a mianowicie :

wrodzone wady rozwojowe jam i połączeń sercowych - odejście obu dużych naczyń z prawej komory,

wrodzone wady rozwojowe przegród serca - ubytek przegrody międzykomorowej,

wrodzone wady rozwojowe zastawki pnia płucnego i zastawki trójdzielnej - wrodzone zwężenie, zastawki pnia płucnego

wrodzona wada serca: DORV+TGA+VSD+PS. Niewydolność serca. Sinica.

Po 3 tygodniach pojechałam z rodzicami do szpitala na kontroli po czym lekarze skierowali mnie do szpitala w Gdańsku na Oddział Kardiochirurgii Dziecięcej gdzie w dniu 30.10.2023r zostałam poddana zabiegowi Rashkinda bez, którego mój stan zdrowia mógłby się pogorszyć, a nawet mogłabym umrzeć. Obecnie mój stan zdrowia jest stabilny, ale jeszcze czeka mnie operacja, która może uratuje moje życie. Operację będę musiała przejść w wieku 2 lat do tego czasu raz w miesiącu musimy kontrolować mój stan zdrowia poprzez wyjazdy do Szczecina (100 km) oraz Gdańska ( 350 km). Koszt takich wyjazdów wynosi mn.w. 1300 zł raz w miesiącu. Dodatkowo muszę stale przyjmować leki. Przez okres 22 miesięcy koszt mojego leczenia może wynieść około 30 000 tysiące złotych. Niestety wszystkie wyjazdy, zabiegi, leki, a w przyszłości rehabilitacje są kosztowne. Rodzice starają się jak mogą, niestety nie będą w stanie pokryć wszystkich kosztów jakie niesie za sobą ta choroba, dlatego w imieniu swoim jak i moich rodziców bardzo proszę Was o pomoc w odzyskaniu zdrowia, abym mogła cieszyć się długim życiem wraz z moją rodziną.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: aurelia odżga - Subkonto nr 102127602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
aurelia odżga