wojciech hajduk
Subkonto nr: 10352602
wiek: 6 lat

O mnie

Witam jestem Wojtuś. Mam porażenie mózgowe dziecięce padaczke ogniskowa oraz bardzo duza krotkowzrocznosc. Opiekuje się mną babcia jak i moim bratem. Szukam ludzi dobrego serca, którzy mi pomogą w realizowaniu moich marzeń. Babcia ze względu na mnie i brata zrezygnowała z pracy, aby się nami zaopiekować, bo rodzice się nami nie interesują. Babcia jest naszym opiekunem prawnym. Mieliśmy być z bratem rozdzieleni, ale babcia nas wzięła do siebie i zajmuję się nami. Potrzebne są pieniążki na wszystko: na rehabilitacje przede wszystkim. Dlatego z całego serca proszę o pomoc.

Witam! Jestem Wojtuś! Jestem dzieckiem niepełnosprawnym z dzieciecym porazeniem mozgowym padaczka oraz z bardzo duza krotkowzrocznoscia. Jestem po badaniach grnetycznych i stwierdzono chorobe genetyczna.Opiekuje się mną babcia jak i moim bratem.

Długo nie pisałam w imieniu Wojtusia ale to było z powodu braku czasu. Wojtuś to pogodny chłopczyk dzięki rehabilitacjom powoli uczy się chodzić, co dla nas jest wielkim szczęściem. Ma problemy z widzeniem z powodu bardzo duzej wady krotkowzrocznosc.Proszę o wsparcie dla nas, aby ludzie dobrej woli pomogli nam zebrać na turnus rehabilitacyjny. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wojciech hajduk - Subkonto nr 10352602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wojciech hajduk