julia boruta

Subkonto nr: 10468302
wiek: 17 lat

O mnie

Nazywam się Julcia i urodziłam się w styczniu 2007 roku. Od urodzenia choruję na nieuleczalną chorobę jaką jest Zespół Retta.

Julcia urodziła się z nieuleczalną chorobą genetyczną zwaną Zespół Retta. Charakteryzuje się ona upośledzeniem umysłowym oraz ruchowym. Julka nie mówi, nie wykonuje poleceń, chodzi prowadzona za rękę (co jest efektem długotrwałej rehabilitacji). Poza głównym schorzeniem cierpi także na padaczkę oraz stale pogłębiającą się skoliozę.

Pomimo wszystkich schorzeń Julcia jest wspaniałym, uśmiechniętym dzieckiem. Bardzo potrzebna jest intensywna rehabilitacja po to, aby zachować umiejętności, które nabyła, a także mogła osiągać te nowe...

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: julia boruta - Subkonto nr 10468302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
julia boruta