Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Izabela Brańka

Subkonto nr: 10515502

Krótko o mnie...

Iza urodziła się 4 czerwca 2012 roku w wyniku cesarskiego cięcia w 39 tygodniu ciąży. Otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Wszystko wydawało się być w porządku, stan zdrowia Izy był bez zarzutów. Do domu zostałyśmy wypisane po 6 dniach, gdyż ze względu na pojawienie się żółtaczki, Iza musiała przejść serię naświetlań. W końcu po szeregu badań specjalistycznych w różnych ośrodkach w Polsce zdiagnozowano u Izy Zespół Gilberta i Zespół Porażenny. Na początku pojawił się strach i przerażenie, ale już chwilę później obudziła się w nas jeszcze siła do walki, do walki o Izę. Rozpoczęliśmy wielokierunkową rehabilitację w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Zagórze. To pierwszy krok, który z pomocą życzliwych osób udało się nam wykonać, jednakże koszty są ogromne, a to dopiero początek naszej drogi. Wiemy już od lekarzy, że czeka nas wiele lat rehabilitacji i pozostawanie pod opieką specjalistów.

Trochę więcej o mnie...

Nie wiem, czy samodzielność mojej córeczki będzie mi kiedykolwiek dana. Czy zobaczę ją kiedyś, jak sama idzie do szkoły i jak z głową pełną nowych pomysłów i nowych informacji z niej wraca. Nie wiem, czy będzie jeździć na rolkach, rowerze, bawić się lalkami tak jak to robią jej rówieśnicy. Czy kiedykolwiek się usamodzielni? Z głębi serca wierzę, że nam się uda pokonać chorobę, a przynajmniej ograniczyć jej skutki na tyle, żeby Iza mogła tak jak inne dzieci, cieszyć się urokami otaczającego świata. Obecnie naszym największym marzeniem jest zapewnić Izie proces intensywnej rehabilitacji . Na realizację tego marzenia musimy uzbierać na początek co najmniej 15 tysięcy złotych, aby proces rehabilitacji mógł przynieść pierwsze, obserwowalne efekty. Wierzymy, że z Waszą pomocą realizacja tego celu jest możliwa. Dziękuję Ci.

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Izabela Brańka