norbert skurnica

Subkonto nr: 10551102
wiek: 15 lat

O mnie

Jestem chory... mam rozpoznane MPDz, padaczkę lekooporną z napadami ogniskowymi wtórnie uogólnionymi i zaburzenia zachowania. Także upośledzenie w stopniu umiarkowanym, obustronny niedowład spastyczny. Niedowłady powodują problemy z chodzeniem, brak umiejętności malowania i pisania. Nie umiem czytać...

Jestem bardzo pogodnym chłopcem z poczuciem humoru i olbrzymią ciekawością świata. Uwielbiam muzykę i gry... Abym mógł się cieszyć życiem potrzebuję opieki wielu specjalistów, m.in.: neurologa, ortopedy, rehabilitanta, neurologopedy, psychologa.
Dzięki mojej ciężkiej pracy pod okiem w/w oraz moich bliskich mogę dobrze funkcjonować i realizować swoje zainteresowania. Niestety jest to bardzo kosztowne. Proszę o wsparcie - pomóżcie mi "normalnie żyć". Wasze wsparcie pomoże mi rozwijać się - zmniejszy cierpienie i ból z jakim muszę się borykać każdego dnia...

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: norbert skurnica - Subkonto nr 10551102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
norbert skurnica