Fundacja Miej Serce

przedstawia:

Emilia Samek

Subkonto nr: 1059202

Krótko o mnie...

Emilka urodziła się w grudniu 2012 roku, ale jest na etapie rozwoju 3 letniego dziecka. W 4. roku życia jej główka przestała rosnąć. Z tego powodu Emilka ma mikrocefalię (małogłowie). Emilka jest w projekcie naukowych badań nad małogłowiem, na które została zaangażowana w szpitalu w Krakowie. Emilka ma obustronny niedosłuch odbiorczy powyżej 60 Db i jej słuch się pogarsza, chociaż nosi aparaty słuchowe. W przyszłości planujemy Emilce sprawić implanty. Ma zaburzenia mowy o typie oligofazji, jej mowa jest na etapie rozwoju rocznego dziecka. Emilka jest niepełnosprawna intelektualnie w stopniu umiarkowanym.

Trochę więcej o mnie...

Dodatkowo Emilka ma zaburzenia odżywiania, robimy badania w kierunku celiakii, bo Emilka nie przybiera na wadze. Wymaga stosowania odżywek, wysokokalorycznych dodatków do posiłków, odżywek, suplementów diety, które są bardzo drogie. Poza tym Emilka ma bardzo słabą odporność przez co dwa razy ciężko chorowała na sepsę. Emilka potrzebuje leków, suplementów diety i drogich dodatków do posiłków i odżywek jak również specjalistycznych słuchawek Forbrain i pomocy edukacyjnych do terapii mowy i słuchu w domu, na rehabilitację słuchu Johansena i Tomatisa. Planujemy również wyjazd rehabilitacyjny połączony z delfinoterapią. Emilcia to najukochańsza dziewczynka na świecie. Chociaż nie mówi i wszystko wyraża za pomocą gestów to potrafi swoim uśmiechem roztopić najbardziej twarde serduszko. Dlatego prosimy ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie dla naszej kruszynki. Dziękujemy w imieniu naszej kochanej Emilci ❤.

Jak można mi pomóc...

Wpłata bezpośrednio na konto

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie) lub korzystając z bezpiecznej płatności online.

W celu przekazania wsparcia nalezy dokonac przelewu bankowego na ponizsze dane:

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Wpłata z wykorzystaniem płatności online

Darowiznę można przekazać również w bardzo prosty i bezpieczny sposób, korzystając z płatności online.Podaj tylko kwotę jaką chcesz przekazać i zrealizuj płatność.

Paypal

Dotpay

Przekaż 1% swojego podatku

Możesz również mi pomóc przekazując 1% swojego podatku przy okazji rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Kto może przekazać 1%?

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

  • płatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
  • płatnicy podatku liniowego
  • ryczałtowcy
  • osoby uzyskujące dochody z rynków finansowych
  • osoby uzyskujące dochody z rynku nieruchomości

Generalnie taką możliwość mają wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

Jak przekazać 1% podatku ?

Krok 1 Oblicz podatek należy wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając odpowiednie dla siebie zeznanie PIT

Krok 2 Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP).
W tej rubryce wpisz następujące dane:

  • Numer KRS: 0000368135
  • Wnioskowana kwota: kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Krok 3 W rubryce INFORMACJĘ UZUPEŁNIAJĄCE koniecznie wypełnij pole Cel szczegółowy. Wpisz tam moje nazwisko oraz numer subkonta.

Krok 4 Złóż PIT do 30 kwietnia, 1% podatku na konto Fundacji przekaże Urząd Skarbowy.

Na sam koniec...

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i prosze o dalszą pamięć o mnie :-)

Pozniżej mogą Państwo znaleźć moją ulotkę do pobrania.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Emilia Samek

This page as PDF