witold szymkowiak
Subkonto nr: 10711002
wiek: 4 latka

O mnie

Cześć! Nazywam się Witold! Od urodzenia przebywałem w szpitalu, bo choruję na bardzo rzadką chorobę, jaką jest dysplazja zaciskająca klatki piersiowej. Największym zagrożeniem mojego życia jest niewydolność oddechowa ze względu na zbyt wąską klatkę piersiową. Od września 2017 jestem podłączony do rurki tracheostomijnej, co pozwoliło mi uniknąć kolejnego zapalenia płuc, co wcześniej zdarzało się dość często. Teraz czekam na bardzo ryzykowną operację, która ma polegać na powiększeniu klatki piersiowej. Oto moja krótka historia.

Chcemy zebrać pieniążki na respirator tlenowy pomagający w oddychaniu i rehabilitacje ruchowe i logopedyczne. Operację odmówili przez niewydolność wątroby i kamice nerkową. W styczniu założono mi gastronomię czyli żywienie do żołądka PEG . Po prawie 9 miesiącach wróciłem do domu, gdzie czekali na mnie rodzice i dwie wspaniałe siostry. Przywieziono mnie karetka ponieważ do domu przyjechałem z respiratorem. Mój przyjazd do domu był w piękny słoneczny dzień 21. marca i wtedy właśnie zaczęła się walka rodziców o każdy dzień mojego życia. Od powrotu do domu mój stan się poprawił, ale nadal potrzebuje wspomagania oddechowego przez respirator. Jestem dość mały, mało ważę i mierzę. Co będzie dalej czas pokaże. Jestem pod opieką wielu specjalistów.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: witold szymkowiak - Subkonto nr 10711002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
witold szymkowiak