jakub nowak
Subkonto nr: 10735402
wiek: 12 lat

O mnie

Cześć. Mam na imię Kuba. W 2013 roku zdiagnozowano u mnie autyzm.

Pomimo wielu ograniczeń jestem bardzo wesołym i pogodnym chłopcem. Z pomocą rodziców dzielnie stawiam kolejne kroki ku samodzielności. W ciągu ostatnich lat wiele osiągnęliśmy. Dieta pomogła mi w początkowym etapie, zaraz po diagnozie, rodzice wykonali szereg specjalistycznych badań oraz zostałem objęty szeroką opieką najlepszych terapeutów. To wszystko sprawia ,że coraz lepiej sobie radzę w świecie ,który nie jest do końca dla mnie zrozumiały.
Kubuś jest objęty wszelkimi możliwymi terapiami, codziennie udowadnia Nam jak wiele posiada możliwości, niestety bariera słowna bardzo mu doskwiera dlatego robimy wszystko aby mu pomóc. Przed Nami jeszcze długa droga, ale wierzymy,że Jego i Nasza ciężka praca oraz Państwa dobre serca pomogą Kubie żyć w przyszłości samodzielnie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jakub nowak - Subkonto nr 10735402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jakub nowak