Wiki walczy o zdrowie i prosi o wsparcie!

17.08.2020

Wiktoria - podopieczna Fundacji Miej Serce ma zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce. Choroba sprawia, że Wiki nie może funkcjonować samodzielnie. Stale potrzebuje pomocy trzeciej osoby nawet w najprostszych codziennych czynnościach. Gdyby tego było mało, u dziewczynki stwierdzono wadę ośrodkowego układu nerwowego, wrodzoną wadę serca oraz małogłowie.

Choroby, z jakimi walczy Wiktoria, sprawiają , że wymaga ona specjalistycznej i stałej opieki lekarza. Kontrole są bardzo ważne, aby nie doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia Wiki.

Ponadto, Wiktoria musi ćwiczyć, aby być jak najbardziej samodzielną w przyszłości. Aby tak się stało, niezbędne są rehabilitacje ruchowe, które tak jak i wizyty lekarskie - generują bardzo duży koszt. Bez pomocy darczyńców, niestety Wiktoria nie może korzystać z wszystkich form terapii, dlatego serdecznie dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą pomoc Naszej podopiecznej.

Mimo przeciwności losu, Wiki jest uśmiechniętą dziewczynką. Nie pozwólmy jej się poddać. Aby pomóc, kliknij tutaj i wybierz jedną z form wsparcia.