julia strzempczyk

Subkonto nr: 101013902
wiek: 10 lat

O mnie

Julia urodziła się w 24. tygodniu ciąży z wagą 700 gram. Spędziła w klinice 100 dni, w których walczyła o życie. Miała parę transfuzji krwi, problemy z jelitkami, wylew do mózgu 2. stopnia. Była poddana również retinoterapii wcześniaczej (2 razy laserowo). Ma porażenie mózgowe i jest słabowidząca.

Julia jest pod stałą opieką okulisty, logopedy i neurologa. Uczęszcza na rehabilitacje w dziennym ośrodku rehabilitacyjnym we Włocławku. Uczęszcza na zajęcia grupowe, rehabilitacje ruchowe z powodu wady postawy napięcia mięśniowego i wiotkości dłoni. Jest opóźniona w rozwoju umysłowym, uczęszcza na hydroterapię, hipoterapię, do logopedy i psychologa. Jest żywiołowym i radosnym dzieckiem. Wychowuje się w niepełnej rodzinie, ponieważ ojciec się nią nie interesuje i jest pozbawiony praw rodzicielskich. Uczęszcza do przedszkola integracyjnego, gdzie też ma zajęcia dodatkowe.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: julia strzempczyk - Subkonto nr 101013902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
julia strzempczyk