gabriela getka

Subkonto nr: 101132202
wiek: 6 lat

O mnie

Urodziłam się w 32. tygodniu ciąży o wadze 1710 gram i 45 cm wzrostu, zdiagnozowano u mnie Zespół Downa. Po urodzeniu stwierdzono dokomorowy (nieurazowy) krwotok stopnia 2 i małopłytkowość. Mam wadę serduszka ARSA i ubytek przegrody przedsionkowo-komorowej. Potrzebujemy pieniążków na rehabilitacje oraz opiekę specjalistyczną.

Gabrysia czuje się dobrze. Hematolog włączył z powrotem żelazo. Endokrynologicznie jest nadal do kontroli, zlecone mamy badania po przyjmowaniu innofer baby przez miesiąc. Okulistycznie jest gorzej, ponieważ jest wada wzroku na prawe oczko+2,5, a lewe +3,5. Gabrysia ma zlecone okularki. Jest również po badaniu słuchu ABR we śnie (lewe ucho słyszy, prawe jest mały niedosłuch). Na rehabilitacje uczęszczamy systematycznie 3 razy w oddziale i 2 razy w domu. Gabi próbuje siadać nieprawidłowo z pozycji leżącej robi literkę V, ale dzieci z zespołem wybierają taką opcje siadu. Pozycja czworacza zaczyna się pojawiać, choć zaczyna buntować się płaczem w czasie rehabilitacji. Mowa- zaczyna czasami pojawiać się samogłoska. Uczęszczamy 4 razy w tygodniu do logopedy i 2 razy na zajęcia sensoryczne. Dziękujemy za okazane wsparcie i prosimy o dalszą pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: gabriela getka - Subkonto nr 101132202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
gabriela getka