james chughtai

Subkonto nr: 101142202
wiek: 7 lat

O mnie

Jestem James, mam orzeczenie o niepełnosprawności, bo mam opóźnienie psycho-ruchowe, obniżone napięcie mięśniowe i nie mówię. Od września pójdę do szkoły integracyjnej w Nowym Tomyślu. Na turnusy rehabilitacyjne jeżdżę raz w roku bo moich rodziców nie stać aby jeździć ze mną prywatnie. Chciałbym wyjechać częściej niż raz w roku, gdyż tylko długa i solidna rehabilitacja mi pomoże.

W wieku 6 miesięcy wyjechałem do Indii i wróciłem jak miałem 15 miesięcy. Wtedy zaczęły się problemy. Do Indii pojechałem do dziadków. Jak wróciłem po 2 miesiącach zanikła mowa mimo, że już mówiłem a też nasiliły się problemy z napięciem. W wieku 3 lat zdiagnozowano u mnie autyzm. A w 2018 roku miastenię. Co dzień muszę brać parę leków dziennie. Przez autyzm ciężko jest mi zrozumieć otaczający mnie świat. Oprócz tego choruję na celiakię do końca życia muszę być na specjalnej diecie z wyłączeniem glutenu nabiału i jajek co jest bardzo kosztowne. Ostatnio poddano wątpliwości mój autyzm. Mam zachowania autystyczne, ale to brak mowy jest głównym problemem. Podejrzenie jest dyzartrii spowodowanej miastenią. Czeka mnie od nowa cała diagnostyka i jeszcze intensywniejsza rehabilitacja. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: james chughtai - Subkonto nr 101142202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
james chughtai