antosia szałapska

Subkonto nr: 101150202
wiek: 5 lat

O mnie

Cześć, jestem Antosia i urodziłam się w lutym 2016 roku. Urodziłam się całkiem zdrowa, jednak mając 1,5 roku rodzice zaniepokoili się tym, że nie patrzę im w oczy i nie reaguję na wołanie. Okazało się, że mam zaburzenia w spectrum autyzmu.

Antosia jest bardzo pogodną, towarzyską i rozgadaną dziewczynką. W październiku 2017 roku została zdiagnozowana w Polskim Stowarzyszeniu Terapii Behawioralnej. Od tamtej pory zaczęły się wizyty u różnych lekarzy, badania, testy. W międzyczasie Antosia rozpoczęła terapię w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju, które trwają do tej pory. Jesteśmy pod opieką psychiatry oraz logopedy, Antosia ma również zajęcia w ramach terapii pedagogicznej. Drugi rok chodzi do przedszkola gdzie również ma zajęcia z psychologiem, logopedą oraz fizjoterapeutą. Antosia nareszcie zaczęła mówić, a jej zasób słownictwa jest coraz bardziej imponujący. Niestety dalej ma problem z utrzymaniem kontaktu wzrokowego, koncentracją i pamięcią krótkotrwałą. Dzięki Państwa pomocy udało się zebrać fundusze na nasz pierwszy turnus rehabilitacyjny, który odbędzie się latem tego roku (2020). Głęboko wierzę w jego efekty, ponieważ widzę jak dużo daje Antosia uczestnictwo w dotychczasowych terapiach. Dlatego też, dzięki Państwa hojności chciałabym rozszerzyć codzienne zajęcia Antosi o hipo oraz dogoterapię. Każde wsparcie jest dla nas na wagę złota.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: antosia szałapska - Subkonto nr 101150202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
antosia szałapska