henry black

Subkonto nr: 101179002
wiek: 7 lat

O mnie

Mam na imię Henry. Urodziłem się w 2014 roku i mam autyzm.

Cześć, Mam na imię Henio. Kiedy miałem 3 miesiące zdiagnozowano u mnie AZS. Mama mnie kremowała i dawała leki, ale nie pomagało. Nie pomaga do teraz. Skóra mnie swędzi i boli. Nie mogę przez to spać w nocy. Później padła diagnoza - autyzm dziecięcy i przerost migdałka trzeciego. Jestem już po operacji, ale nadal słyszę gorzej niż inni. Mama dużo płakała. Ale znowu się uśmiecha. Staram się być dzielny dla niej i też się dużo uśmiechać. Mam starszą siostrę Izę, która jest najlepszą siostrą na świecie. Mój najlepszy kumpel to Duke, mój golden retriver. Nie mówi, tak jak ja, ale się świetnie dogadujemy. Potrzebuję terapii behawioralnej, psychologicznej, leków, wizyt kontrolnych u specjalistów. Pomożesz?

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: henry black - Subkonto nr 101179002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
henry black