PILNE!

ryszard skokoń

Subkonto nr: 101184602
wiek: 6 lat

O mnie

Witaj przyjacielu, jestem Rysiu, urodziłem się w sierpniu 2016 roku i jestem bardzo wesołym chłopcem. Urodziłem się jako wcześniak z ciąży bliźniaczej, w dobrym stanie i dostałem 9 pkt w skali Apgar. Przez pierwsze 3 miesiące rozwijałem się prawie tak dobrze jak mój brat bliźniak. Poza refluksem i kolką niemowlęcą nic nie wskazywało na nadchodzące problemy...

Rodzice jednak zauważyli, że ze mną jest coś nie tak. Mój rozwój psychoruchowy jest opóźniony, nie siedzę, nie chodzę i nie raczkuję. Potrafię się przekręcić z pleców na brzuch i odwrotnie, mój zakres ruchu w rączkach jest zupełnie inny niż u zdrowych dzieci. Zaczęliśmy jeździć po różnych specjalistach, takich jak: neurolog, okulista, genetyk. Ciągłe badania i kilka pobytów w szpitalu trochę mnie wymęczyły. Niestety, nie mam postawionej diagnozy co mnie spowalnia i blokuje do prawidłowego rozwoju. Zdiagnozowano u mnie także padaczkę, obecnie przyjmuję leki. Są ciężkie dni, kiedy mam kilka ataków epilepsji, bardzo płaczę, moje ciało nienaturalnie się wygina. Zdarzają się też pogodne dni, kiedy jestem wesoły, uśmiechnięty, pełen energii. Z mamą co dzień jeżdżę na rehabilitacje, zajęcia z logopedą, integrację sensoryczną lub mój ulubiony basen.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: ryszard skokoń - Subkonto nr 101184602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
ryszard skokoń