dawid szafir

Subkonto nr: 101260102
wiek: 7 lat

O mnie

Jestem Dawid, dzielny i radosny chłopiec, ze zdolnościami handlowca i technika. Mimo tego co przeszedłem m.in. z powodu NOP poszczepiennego, staram się dorównać rówieśnikom, co pochłania nie tylko moje zaangażowanie ale też fundusze i czas mojej rodziny.

Zdiagnozowano u mnie regres rozwojowy, niepełnosprawność ruchową z afazją, obniżone napięcie mięśniowe, koślawość, długo nie mówiłem, nie mogę też pić/jeść niektórych pokarmów. Sprzęt którego potrzebuję, badania, dojazdy na terapie, terapia domowa oraz specjalne wymogi żywieniowe przewyższają możliwości finansowe mojej rodziny.

Chciałbym nauczyć się jak najwięcej by zostać Super Bratem, kimś wielkim kto zmieniłby choć kawałek świata na lepszy. Wesprzesz i pomożesz mi w tym?

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dawid szafir - Subkonto nr 101260102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dawid szafir