damian szczerbik

Subkonto nr: 101389702
wiek: 4 latka

O mnie

Jestem pogodnym i walecznym chłopcem lubiącym zabawę. Wraz ze swoją starszą siostrą uwielbiam odkrywać świat.

Od 4 miesiąca życia jestem rehabilitowany, mając na uwadze osłabiony układ centralny oraz koślawość stóp, które mamusia bandażuje mi każdego dnia. Stwierdzono u mnie kręcz szyi, asymetrię, obniżone napięcie mięśniowe oraz ogólne opóźnienie psychoruchowe. Usiadłem gdy miałem dopiero 11 miesięcy, ale rodzice są ze mnie dumni i walczą o mnie każdego dnia. Niedawno dostałem orzeczenie o niepełnosprawności z przyczyn ruchowych i neurologicznych. Dodatkowo rodzice postarali się o wczesne wspomaganie rozwoju do rozpoczęcia nauki w szkole. Mam spore zaległości jeśli chodzi o rozumienie mowy, komunikację werbalną, a także w świadomości w obrębie własnego ciała.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: damian szczerbik - Subkonto nr 101389702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
damian szczerbik