PILNE!

dominika adamczyk

Subkonto nr: 101615402
wiek: 4 latka

O mnie

Hej jestem Dominika. Urodziłam się 17. czerwca 2018 roku. Jestem bardzo chora, ale mimo wszystko wesoła i szczęśliwa z życia ❤️

Jestem po ciężkiej operacji ratującej życie "uwolnienie ringu naczyniowego". Cierpię na wadę tchawicy, która jest w 70% zwężona i utrudnia normalne oddychanie. Mam zdeformowany przełyk przez nacisk tętnic, który spowodował ring naczyniowy. Mam również podejrzenie Zespołu Downa, i rozszczep podniebienia śluzówkowego. Jestem przez to bardziej narażona na częstsze infekcje układu oddechowego. Kolejna wadą jest wada serca ASD2 /PFO i zwiększone ciśnienie w tętnicach płucnych. Niedomykalność zastawki dwudzielnej i trójdzielnej. Dodatkowo mam powiększoną przestrzeń przymózgową po niedotlenieniu, przepuklinę kresy białej, niedosłuch obustronny, przewlekłe zapalenia oskrzeli, astmę oskrzelową, AZS, słabe lewostronne napięcie mięśni, trudność w utrzymaniu równowagi. Przyjmuję na stałe leki regulujące ciśnienie, odwadniające, leki wspomagające serduszko, i odporność. Jestem nebulizowana 6-8 razy dziennie i rehabilitowana ok 4 razy w tygodniu w poradni rehabilitacyjnej. Co miesiąc muszę przechodzić szereg kontroli u różnych specjalistów.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dominika adamczyk - Subkonto nr 101615402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dominika adamczyk