jan bochenek

Subkonto nr: 101960902
wiek: 7 lat

O mnie

Mam na imię Jaś i urodziłem się 21. lipca 2014 roku. Zdiagnozowano u mnie autyzm, który nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Mam zaburzenia SI tj. poczucia ciała w przestrzeni oraz zaburzenia napięcia mięśniowego. Nie mówię, mam problemy z komunikacją i koncentracją.

Od 2017 roku aktywnie uczestniczę w różnego rodzaju terapiach oraz rehabilitacjach. Moje dotychczasowe dzieciństwo to ciągła praca i walka o prawidłowy rozwój. Choroba izoluje mnie od rówieśników, przez co nie mam normalnego dzieciństwa. Wolę stać z boku i bawić się sam. Do tej pory rodzice wszystkie terapie finansowali z własnych środków. Niestety teraz muszę prosić o pomoc w walce z tym niechcianym gościem w moim życiu. Rodzice nie są w stanie zapewnić mi dalszej terapii na dotychczasowym poziomie. Dodatkowo chciałbym wyjechać na turnus rehabilitacyjny dla dzieci z autyzmem. Może tam się otworzę i zacznę mówić...

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jan bochenek - Subkonto nr 101960902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jan bochenek