natan szydłowski

Subkonto nr: 101987402
wiek: 7 lat

O mnie

Mam na imię Natan, jestem wcześniakiem urodzonym w 26 tygodniu ciąży z masą urodzeniową 800g.

Od narodzin ciągle zmagam się z różnymi chorobami do chwili obecnej. Mam retinopatię wcześniaczą, przebyłem zabieg przyklejenia siatkówek obydwu oczu, mam zez zbieżny - zrobiony zabieg na jedno oko, a drugie w trakcie leczenia, posiadam krótkowzroczność w tym niedowidzenie. Uporałem się z marskością wątroby, gdyż wątroba się zregenerowała, ale przyczepiło się do mnie wnętrostwo lewostronne na które potrzebuje zabiegu. Niestety przez pandemię są albo długie terminy oczekiwania, albo jak u nas w Nowym Sączu nie robią zabiegów bo jak stwierdziła Pani doktor, nie ma łóżek dla dzieci, bo potrzebne były na Covida. Wraz z rodzicami zbieramy na zabieg, abym mógł w przyszłości normalnie funkcjonować.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: natan szydłowski - Subkonto nr 101987402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
natan szydłowski