wojciech błażejewski

Subkonto nr: 101993302
wiek: 9 lat

O mnie

Cześć. Jestem Wojtuś i urodziłem się 5. grudnia 2012 roku. Urodziłem się o czasie i wszystko było bez żadnych zastrzeżeń. Rozwijałem się też dobrze, chodziłem do żłobka, a później do przeszkola.

Podczas chodzenia do przedszkola Pani stwierdziła, że coś jest ze mną nie tak. Zacząłem się zawieszać i moje zachowanie też było nie takie jak powinno być. Pani poprosiła abyśmy to skontrolowali u neurologa. Po przebyciu w szpitalu i zrobieniu kompleksowych badań wyszło, że mam padaczkę. Do tej pory będąc na lekach jakoś było w miarę. Ale od jakiegoś czasu stan mojego zdrowia się pogarsza i napady zaczynają być coraz częściej. Wiem, że to jest nie zależne ode mnie, ale chciałbym być zdrowy i normalnie żyć.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wojciech błażejewski - Subkonto nr 101993302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wojciech błażejewski