paweł hajduk

Subkonto nr: 101994602
wiek: 8 lat

O mnie

Witam! Nazywam się Paweł i urodziłem się 7. września 2013 roku. Chodzę do szkoły, lecz mam zdiagnozowaną astmę kaszlową oraz zaburzenia emocji. Jestem pod opieką specjalistów.

Nazywam się Paweł Hajduk. Mieszkam z babcią, dziadkiem oraz także z niepełnosprawnym braciszkiem o imieniu Wojtuś. Moja babcia jest dla nas opiekunem prawnym, gdyż nas przygarnęła jak mama i tata nas zostawili. Przebywaliśmy z bratem w rodzinie zastępczej. Dzięki naszej babci, która poświęciła się dla nas, mamy normalny dom. Babcia jest dla nas wszystkim, choć tez ma problemy zdrowotne. Robi dla nas wszystko co potrzebują dzieci. Chciałbym prosić o pomoc od ludzi, którzy pomagają dzieciom i rodzinom takim jak my. Wiem, że marzenia się spełniają i wiem, że moje o zdrowiu też się spełni. Dziękuję bardzo wszystkim ludziom i darczyńcom za wsparcie i pomoc oraz za każdą jedną złotówkę na moje konto. Dobro wraca.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: paweł hajduk - Subkonto nr 101994602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
paweł hajduk