gabriel dawidowicz

Subkonto nr: 102011902
wiek: 3 latka

O mnie

GABRYŚ jest skrajnym wcześniakiem z 26 tygodnia ciąży z wagą 1100 gram. Urodził się przez cesarskie cięcie i dostał 8 punktów. Urodził się 3 MIESIĄCE ZA WCZEŚNIE. Walczyliśmy o życie, które było zagrożone dla nas. Podczas transportu z jednego szpitala do drugiego oddalonego o 213 km dotarliśmy do Szczecina. GABRYŚ urodził się z niską masą ciała, niedokrwistością, która skończyła się przetaczaniem krwi 3 razy, niewydolnością oddechową, miał bezdechy oraz zespół zaburzeń oddychania. Ponadto zdiagnozowano niezamknięty otwór owalny serca, zakażenie układu moczowego, przepuklinę po obu stronach, torbiel na wątrobie, napięcie mięśniowe, problemy z ssaniem. Był 3 miesiące w Szczecinie na intensywnej terapii.

Gabryś urodził się 25. sierpnia 2018 roku. Od urodzenia jeździliśmy 213 km co miesiąc do specjalistów na zastrzyki, a teraz ograniczyli nam wizyty ze względu pandemię. Gabryś jest po 2 operacjach przepukliny pachwinowej prawej i lewej. Uczęszczamy na rehabilitacje z fizjoterapeutą, gdyż syn ma przykurcz i napięcie mięśniowe co ma duży wpływ na wypróżnianie się. Jesteśmy pod opieką hematologa i walczymy z niedokrwistością . Jesteśmy po 3 badaniach na obecność markerów nowotworowych. Gabriel ma problemy z SERCEM. Jesteśmy pod kontrolą kardiologa, gdyż zdiagnozowano niezamknięty otwór owalny serca. Ponadto ma torbiel na wątrobie, naczyniaka pod skórą na ręce, nieżyt nosa i problemy z oddychaniem. Gabryś cierpi także na refluks żołądka, atopowe zapalenie skóry, zaburzenia i problemy neurologiczne, nad którymi nie panuje przy napadach i okalecza się. Jesteśmy pod opieka psychiatry i psychologa. Chodzi na zajęcia wczesno szkolne, co ma bardzo dobry wpływ na jego rozwój. Ma zachowanie dziecka autystycznego i ADHD. Nie może zostać sam w pomieszczeniu. Prawdopodobnie doszło do niedotlenienia, czekamy na badania. W czerwcu odbędzie się badanie wzroku co ukaże czy Gabryś ma wadę bo nie odróżnia kolorów. Ma zaburzenie czucia głębokiego. Gabryś jest bardzo żywym dzieckiem, uśmiechniętym i silnym, walczącym o życie od samego początku jego narodzin. Kocha muzykę. Całe jego życie to zagadka co nas czeka dziś albo jutro.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: gabriel dawidowicz - Subkonto nr 102011902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
gabriel dawidowicz