zofia trawińska

Subkonto nr: 102039602
wiek: 2 latka

O mnie

Jestem Zosia, urodziłam się w pięknym miesiącu maju. Niestety moi rodzice nie mogą się cieszyć normalną codziennością.

Zosia urodziła się z wodogłowiem. A konkretnie wertykulomegalia. Niestety pierwszy miesiąc życia była w szpitalu, została poddana wszelkim badaniom, leżała na Intensywnej Terapii Noworodka, przechodziła rehabilitację. Na ogół jest wesołą dziewczynką, wiele rozumie, ale to tylko kawałeczek jej funkcjonowania. U Zosi podejrzewany jest autyzm, niestety w czasie pandemii lekarze są bezradni. Musimy czekać na badania, a dla nas każdy dzień oddala ją od normalnego życia. Zosia nie mówi, pogłębiła się wada chodzenia. Dzięki kontaktom z kliniką, która wykonuje badania genetyczne pod kątem autyzmu jak i innych obciążeń genetycznych mamy szansę, by zdiagnozować naszą Zosienkę, ale tu właśnie jest ale. Koszt badań jest dla nas ogromny, musimy zebrać 7100 zł, by można było zacząć badania, diagnozę, i dzięki temu odpowiednie leczenie. To jest ogromna szansa dla naszej córeczki. Wierzę z całego serca, że są ludzie którzy mają wielkie serce i pomogą osiągnąć cel naszej perełce.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: zofia trawińska - Subkonto nr 102039602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
zofia trawińska