PILNE!

hania i kacperek brzezińscy

Subkonto nr: 102056202
wiek: 4 latka

O mnie

Hania i Kacperek urodzeni w ICZMP w Łodzi 23.11.2019 jako skrajne wcześniaki w 23 tygodniu z niewydolnością oddechową i skrajna masą ciała. Kacperek ważył 620g, a Hania 700g.

Kacperek przebywał na oddziale intensywnej terapii 197 dni, a Hania 125 dób. Z powodu skrajnego wcześniactwa spotkało ich bardzo wiele powikłań.

Kacperek: martwicze zapalenie jelit płodu i noworodka, stan po dwukrotnej perforacji przewodu pokarmowego w przebiegu NEC, gronkowiec, dysplazja oskrzelowo- płucna (postać ciężka), retinopatia wcześniacza, stan po laseroterapii oraz podaży anty VEGF, konsekwencją jest bardzo duża krótkowzroczność, zez, oczopląs, niedosłuch obustronny, krwawienie ll stopnia, kamica nerkowa.

Hania: skrajne wcześniactwo, dysplazja oskrzelowo- płucna, retinopatia wcześniacza, stan po laseroterapii i podaży anty VEGF, którego skutkiem jest duża krótkowzroczność, wylew l stopnia. 

Obecnie jesteśmy pod opieką wielu poradni specjalistycznych (neurologiczna, okulistyczna, nefrologiczna, endokrynologiczna, gastroenterologiczna, wrodzonych wad metabolicznych, kardiologiczna, audiologiczna). Wszystkie poradnie znajdują się daleko: Łódź, Poznań, Toruń co wiąże się z dużymi kosztami przejazdu. Korzystamy również z poradni rehabilitacyjnej, dzięki czemu nasze cuda stawiają od niedawna swoje pierwsze kroki. 

Dużo wspiera ich też braciszek Wojtuś, który bardzo chciał rodzeństwo. Korzystamy również z wczesnego wspomagania rozwoju, ale przysługuje nam bardzo mało. Chcielibyśmy chodzić prywatnie, aby jak najbardziej wspomóc nasze dzieci  w rozwoju intelektualnym. Staramy się, aby kiedyś w przyszłości nasze bliźniaki mogły cieszyć się normalnym życiem. 

Jeśli jesteście Państwo w stanie pomóc nam choćby symbolicznie będziemy bardzo wdzięczni. 

Z góry dziękujemy w imieniu naszych bliźniaków. Rodzice Hani Kacperka i Wojtusia.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: hania i kacperek brzezińscy - Subkonto nr 102056202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
hania i kacperek brzezińscy