hubert płonka

Subkonto nr: 102056302
wiek: 2 latka

O mnie

Hubert jest Naszym 3 dzieckiem, urodził się w 40 tygodniu ciąży. Noworodek był okręcony pępowiną. Oceniony na 6/7/8/9 punktów w skali Apgar. Zdiagnozowano wówczas obniżone napięcie, zamartwicę okołoporodową, niewydolność oddechową i wrodzone zapalenie płuc, a dodatkowo niedomykalność zastawki. Jako 10 miesięczne dziecko, przechodził ostre zapalenie trzustki.

Hubert jest rehabilitowany od 6 miesiąca życia. Jest także pod opieką licznych specjalistów. Hubert jest dzieckiem z kurczowym porażeniem dziecięcym. Chód jest znacznie zaburzony, bardzo duża szpotawość stawów kolanowych i podudzi. Rozwój psychoruchowy dziecka jest opóźniony. Hubert chodzi samodzielnie, ale przy nierównościach wymaga asekuracji. Łatwo traci równowagę. Hubert jest rehabilitowany 2 razy w tygodniu prywatnie oraz od pół roku posiada ortezę na noc na szpotawość kolan.

Chcielibyśmy Hubertowi jako rodzice zapewnić więcej zajęć rehabilitacji na co dzień, a także zapewnić dziecku turnusy, które poprawią jego funkcjonowanie w życiu późniejszym. Synek jest dzieckiem bardzo pogodnym, wesołym z uśmiechem idącym przez życie. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: hubert płonka - Subkonto nr 102056302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
hubert płonka