magdalena domagała

Subkonto nr: 102056802
wiek: 8 lat

O mnie

Madzia urodziła się 8 listopada 2013 roku przez cesarskie cięcie z powodu rzucawki porodowej u mamy. Od urodzenia zmaga się z problemami zdrowotnymi układu moczowego. Zdiagnozowano u niej ektopię nerki prawej z ograniczoną pracą nerek.

Ma bardzo częste zakażenia układu moczowego przez groźne bakterie dla zdrowia a nawet życia. Jej organizm jest już na podstawowe antybiotyki uodporniony. Na dzień dzisiejszy jest pod opieką specjalistów: urologa, nefrologa, ginekologa, okulisty oraz psychologa.

W swoim krótkim życiu już wiele wycierpiała, przeszła również guza nerki z przerzutem, ale wygrała tę walkę. Teraz walczymy o nerki, żeby podjęły lepszą prace i zaczęły dobrze funkcjonować.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: magdalena domagała - Subkonto nr 102056802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
magdalena domagała