wojciech wicher

Subkonto nr: 102057502
wiek: 6 lat

O mnie

Cześć Wszystkim! Jestem Wojtuś, jestem bardzo radosnym i otwartym chłopcem. Uwielbiam konie i interesuję się rolnictwem. Swój wolny czas poświęcam na aktywne zajęcia, nie lubię się nudzić. Jednak w lipcu 2021 roku okazało się, że moje dzieciństwo nie będzie już tak beztroskie jak do tej pory. Zachorowałem na cukrzycę typu pierwszego i trafiłem na 10 dni do szpitala, w samym środku wakacji! Niestety mojej choroby nie da się już nigdy wyleczyć, ale jestem bardzo dzielny i zdeterminowany do walki z nią! Czasami się trochę wkurzam albo smucę ale wiem, że żeby żyć normalnie muszę być silny i wytrwały. Choroba stała się nieprzyjemną częścią mojego każdego dnia, jest również ogromnym utrapieniem i zmartwieniem dla Moich rodziców i ich portfela, dlatego właśnie potrzebuję Waszej pomocy! Cukrzyca to nie tylko insulina w strzykawce, to szereg leków, sprzętów i pomocy medycznych które, potrzebne mi są do tego, bym mógł żyć jak każde normalne dziecko.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wojciech wicher - Subkonto nr 102057502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wojciech wicher