oliwia stępień

Subkonto nr: 102057802
wiek: 10 lat

O mnie

Oliwka od 3 miesiąca życia wzmaga się z chorobami i rehabilitacjami. Od początku rehabilitowana metodą Vojty i Bobath, aby mogła zacząć chodzić. Jest pod opieką psychiatry, neurologa, logopedy, psychologa oraz wielu innych specjalistów. Uczęszcza na zajęcia logopedyczne, TUS oraz rehabilitację ruchową związaną z niskim napięciem mięśniowym. Posiada orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim oraz autyzm dziecięcy. Jesteśmy w trakcie diagnozy chorób genetycznych i metabolicznych.

Oliwka uczęszcza do szkoły integracyjnej, gdzie uczy się i rozwija swoje umiejętności. Jest pogodna, uśmiechnięta i mimo wielu trudności stara się wykonać każde zadanie stawiane przed nią. Jednak nie funkcjonuje jak jej rówieśnicy, potrzebuje naszej pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Każdą wolną chwilę poświęcamy na ćwiczenia, rehabilitację. Chcielibyśmy, aby w przyszłości Oliwka radziła sobie w życiu codzienny i była samodzielna jak inne dzieci. Rehabilitacja daje nam na to szanse.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: oliwia stępień - Subkonto nr 102057802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
oliwia stępień