klaudia zasuń

Subkonto nr: 102057902
wiek: 11 lat

O mnie

Klaudusia to bardzo radosną i uśmiechniętą dziewczynką. Jednak do szczęścia brakuje jej zdrowia. Aby dalej mogła cieszyć się życiem brakuje diagnozy choroby, rehabilitacji oraz  dużej ilości pracy, którą poświęcam Klaudusi i pieniędzy.

Klaudusia ma padaczkę fotogenną,niepełnosprawność sprzężoną, niepełnosprawność intelektualną w stopniu znacznym, nieharmonijny rozwój funkcji psychicznych, globalnie upośledzony i zaburzony rozwój procesów poznawczych :myślenia , pamięci , uwagi , spostrzegawczości. Niepełnosprawność ruchową w tym wrodzoną wadę rozwojową układu mięśniowo-szkieletowego i niestabilność stawów rzepkowo-udowego oraz zaburzenia hiperkinetyczne.

Mimo tego zawsze radosna i uśmiechnięta. Bardzo prosimy o pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: klaudia zasuń - Subkonto nr 102057902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
klaudia zasuń