filip frączyk

Subkonto nr: 102059302
wiek: 5 lat

O mnie


Dzień dobry.
Mam na imię Justyna.  Mam wspaniałego syna Filipa moje oczko kochane. Jak mówią synuś mamusi. Filip bardzo lubił lubił bawić ze swoją siostra. Lubił samochody, układanie klocków a najbardziej to zabierać śrubokręty tacie. W czerwcu 2021 spotkała nasza rodzinę ogromna tragedia. Filipek uleg wypadkowi komunikacyjnemu. Lekarze w czestochowie walczyli o jego życie. Będą u Filipa na oiomie prosiłam wróć do nas bo masz do kogo. Masz dla kogo żyć. Wrocil do nas. Walkę o życie wygrał.  Teraz walczymy o jego sprawność. Lekarze daja nam nadzieje że Filipek zacznie chodzić, bawić się. Turnusy refundowane przez NFZ to dla Filipa za mało.  Stala rehabilitacja I stałe ćwiczenia dają szanse. Niestety koszty są ogromne. 
 Kochani. Dajmy szanse Filipowi...

Z całego serca Dziekujemy
Rodzice i siostra Filipa 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: filip frączyk - Subkonto nr 102059302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
filip frączyk