marta skręciak

Subkonto nr: 102059902
wiek: 6 lat

O mnie

Marta urodziła się 16.05.2015r. Nic nie wskazywało na to, że będzie dzieckiem niepełnosprawnym. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Po kilku miesiącach zaniepokoiło nas, że się nie przekręca i nie podnosi główki. Trafiliśmy do szpitala i po wielu badaniach okazało się, że Martusia ma: MPD postać piramidowo-pozapiramidowa, niedowład czterokończynowy z przewagą po stronie prawej, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym, padaczkę.

Martusia jest pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Jednak nie funkcjonuje jak jej rówieśnicy, nie chodzi samodzielnie i nie mówi. Każdą wolną chwilę poświęcamy na ćwiczenia i rehabilitację. Chcielibyśmy, aby Martusia w przyszłości była samodzielna jak inne dzieci. Intensywna rehabilitacja daje nam na to szansę. 

Jeśli poświęciliście chwilę na przeczytanie tych kilku słów, jesteśmy wdzięczni. Być może jest ktoś kto chciałby pomóc Martusi finansowo w dążeniu do mówienia i sprawności fizycznej.

Wszystkim serdecznie dziękujemy,
Martusia z rodzicami.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: marta skręciak - Subkonto nr 102059902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
marta skręciak