radosław nestorowicz

Subkonto nr: 102060002
wiek: 2 latka

O mnie

Radek ma teraz 2 latka. Od 6 miesiąca życia nasze dziecko rozwija się inaczej niż inne, a właściwie dopiero w tym wieku zarówno my, jak i lekarze zauważyliśmy, że coś jest nie tak. Przeszedł schorzenie zwane Spasmus Nutans. Ma problemy z napięciem mięśniowym, integracją sensoryczną, astygmatyzm, oczopląs, niedowidzenie, porażenie nerwu wzrokowego (w wieku 3 lat ma mieć operację  oczu), nie umie żuć, ma ogólne opóźnienie psychofizyczne, sam nie chodzi i nie wypowiedział jeszcze żadnego słowa.  O każdy krok milowy w jego rozwoju walczymy intensywną codzienną rehabilitacją. Na dzień dzisiejszy wyczerpaliśmy możliwości diagnostyczne na NFZ.  Jedyną szansą na zdiagnozowanie naszego synka jest badanie genetyczne WES, które nie jest w Polsce refundowane.

Ponieważ wszystkie środki finansowe pochłania rehabilitacja Radka (fizjoterapia, neurologopeda, pedagog, integracja sensoryczna) i wizyty lekarskie w różnych częściach Polski, nie stać nas na odłożenie tak dużej kwoty, a czas ma tu ogromne znaczenie. Nie mamy diagnozy nie wiemy co robić aby zatrzymać chorobę i czy jest to możliwe. Jednocześnie liczymy się z tym, że może to być jakaś choroba metaboliczna, która bez prawidłowego postępowania może spowodować ataksję, padaczkę, uszkodzenia mózgu, a co za tym idzie regres.

Bardzo prosimy o wsparcie w walce o diagnozę dla naszego dziecka.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: radosław nestorowicz - Subkonto nr 102060002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
radosław nestorowicz