eryk piechowiak

Subkonto nr: 102060402
wiek: 6 lat

O mnie

Eryk jest długo wyczekiwanym dzieckiem, staraliśmy się wiele lat, aby mógł przyjść na świat ,te starania pochłonęły całe oszczędności, ale było warto i dziś nasze 6 letnie szczęście jest z nami. ❤️

Niestety w wieku 2 lat zauważyliśmy niepokojące objawy w jego rozwoju. Kolejne wizyty u lekarzy nadal nie dawały nam odpowiedzi co dzieje się z naszym dzieckiem, aż w końcu przyszła diagnoza - autyzm.

Było nam bardzo ciężko pogodzić się z tym faktem, ale przyjęliśmy ten ciężar na barki i walczymy razem dla lepszego jutra naszego syna.

Rehabilitacja, terapie i leczenie pochłaniają mnóstwo pieniędzy, dlatego prosimy o Państwa pomoc, aby Eryk mógł w pełni sam funkcjonować w otaczającym go świecie.

 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: eryk piechowiak - Subkonto nr 102060402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkich osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
eryk piechowiak