alicja darowska

Subkonto nr: 102067602
wiek: 3 latka

O mnie

Mam na imię Alicja, choć mama mówi na mnie Lusia. Urodziłam się w 34 tygodniu. Od życia w pakiecie dostałam piękne oczy, blond włosy, przepiękny uśmiechach, ale i niestety cytomegalie  której konsekwencją jest mózgowe porazenie dziecięce czyli min.: wzmożone napięcie mięśniowe na kończynach i bardzo słabe centrum ciała oraz problemy ze słuchem i epilepsję. Pierwsze trzy tygodnie życia spędziłam z mamą w szpitalu. Gdy wyszłyśmy do domu zaczęła się moja przygoda z rehabilitacją. Ćwiczę codziennie z mamą w domu, ale też praktycznie codziennie mam spotkania z różnymi ciociami, którym bardzo bardzo wiele zawdzięczam... Niestety potrzebuję tych zajęć bardzo bardzo dużo, a do tego jeszcze turnusy rehabilitacyjne, sprzęt rehabilitacyjny i te sprawy a wiecie jak to jest... to wszystko kosztuje... I tu moja prośba. Jeśli możesz pomóc mi i mojej mamie zebrać na to pieniążki to proszę zrób to...

Z góry bardzo dziękuję.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: alicja darowska - Subkonto nr 102067602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
alicja darowska